Vaše zábava
v ostravě

SVĚTOVÉ ÚNIKOVÉ HRY V OSTRAVĚ

Bezpečnost hráčů je pro nás prioritou. V našich únikových hrách nejste nikdy zamčeni. V každé chvíli můžete ze hry odejít.

ZÁHADA Z LOUVRU

Příběh hodný detektiva Sherlocka Holmese, kdy nestačí jen uniknout, je třeba vyřešit záhadu.

Příběh:

Mám velkou obavu o přítele. Zmizel a myslím, že to souvisí s jeho vášní ke klenotům. Pomůžete mi? Odhalíte tajemství a vyřešíte záhadu podobnou jako řeší Sherlock Holmes?

Hra je pro 2-6 osob a trvá cca 45 minut. Řada hráčů ji řadí k těm nejlepším, kterou hráli, konečný cíl je vyřešit záhadu.

Jdete do toho?

Pro rezervaci méně než 24 hodin volejte na 774 774 682 nebo hru rezervujete při návštěvě zábavního centra DUEL PARK

ARMAGEDDON

Na záchranu světa zbývá 60 minut a Bruce Willis řekl, že do toho podruhé nejde. Je to na vás.

Příběh:

Ještě včera předpovídali odborníci pravděpodobnost střetu země s jinou planetou 1 : 6.000.000. Všichni žili v pocitu bezpečí. Dnes se vše změnilo. Planeta letící nečekanou rychlostí kříží dráhu Země. Šance na přežití je jediná, odpálit raketu a odklonit planetu z dráhy letu.

Váš  tým byl vyslán, aby zachránil Zemi. Vše je ve vašich rukou …

Úniková hra ARMAGEDDON se hraje v Ostravě, v Americe a Asii. Hra je pro 2-6 osob, od 10 do 100 let. Na záchranu světa máte 60 minut.

Jdete do toho?

Pro rezervaci méně než 24 hodin volejte na 774 774 682 nebo hru rezervujete při návštěvě zábavního centra DUEL PARK.

ÚNIK Z PYRAMIDY

Chcete zažít totéž, co Indiana Jones? Pak přijměte výzvu Faraona a unikněte z jeho pyramidy

Příběh

Mocný faraon nechal postavit pyramidu, z které údajně není úniku. Vyzval okolní vládce, ať z pyramidy uniknou. Pokud se jim to podaří, pak jejich země zůstanou svobodné. Zatím nikdo neunikl a země bez vládců pak již byly pro faraona snadnou kořistí. Najdete východ?

Úniková hra EGYPT se hraje v Ostravě, v Americe a v Asii. Je pro 2-6 osob, od 10 do 100 let. Na únik máte 60 minut.

Jdete do toho?

Pro rezervaci méně než 24 hodin volejte na 774 774 682 nebo hru rezervujete při návštěvě zábavního centra DUEL PARK.

ŘÍKAJÍ O NÁS

Perfektní zážitek. Pokud se chcete odreagovat a pobavit se, na pár chvil zapomenout na každodenní stres, rozhodně neváhejte, tohle je výtečná volba. Duel park nabízí nemalé množství zábavných her, které fungují prakticky na jednoduchém principu, ale v konečném důsledku nabízí neopakovatelné zážitky a momenty plné zábavy. Prostě odpoledne, na které jen tak nezapomeneme. Velký bonus je „průvodce“ všemi hrami, který se nám věnoval a hecoval nás a díky tomu byl celý zážitek ještě dokonalejší. Rozhodně jsme nebyli naposledy.
BARBARA DURČÁKOVÁ
Rozhodli jsme se, že naši dceři dopřejeme oslavu jejich narozenin i s kamarády ze školy. Přemýšleli jsme, co by 12-ti leté děti bavilo a narazili jsme na Duel park. Protože jsme již pár takových dětských oslav zažili, čekali jsme spíše neosobní prostředí, kde budeme na děti čekat a čas si krátit čtením knížky … Vše bylo jinak. Děti byly z celé akce nadšené, úniková hra pro ně byla nezapomenutelný zážitek a všichni se spolu úžasně bavili. To, že děti museli mít mobilní telefony zamknuté ve skříňce, byl od pana majitele super nápad. No a co my dospělí, tak to bylo pro nás největší překvapení. Pan majitel nás po dobu, co jsme čekali na děti provázel manželským duelem a do tohoto jsme zapojili i našeho 5 letého syna … Duel Park rozhodně DOPORUČUJEME! Všechno je o lidech a tady jsou lidé na správném místě. Atmosféra, vstřícnost, otevřenost, ale taky profesionalita – DĚKUJEME, určitě přijdeme znovu :-).
MARKÉTA HRUŠKOVÁ
Když jsem přemýšlela, co vymyslet sestře na rozlučku se svobodou, kamarádka mě navedla na únikové hry. Do toho dne jsem ani netušila, že něco takového existuje. 12.8. jsme se tedy vydaly pod krycím názvem „Posádka nevěsty“ do Egypta. Když nás milý pán přivítal a následně zavřel do „pyramidy“, rozprchly jsme se různě po stanovištích. Postupně jsme přicházely na další a další indicie a i když už nám byly pomalu vidět myší ocásky, s pomocí Faraona jsme za hodinu a 10 min úspěšně vyvázly ze zajetí. No teď už nás v sobotu čeká svatba, tak doufám, že ženich nevěstě neuteče a užijeme si den tak, jak v Duel Parku.
Jana Lanzendörfer