[av_textblock size=“ font_color=“ color=“ av-desktop-hide=“ av-medium-hide=“ av-small-hide=“ av-mini-hide=“ av-medium-font-size=“ av-small-font-size=“ av-mini-font-size=“]

Ochrana osobních údajů

Vážený návštěvníku portálu www.duelpark.cz,

těší nás, že jste na stránkách zábavního centra a věříme, že vám informace na nich přinesou vše pro dobrou zábavu. Přečtěte si prosím níže uvedený text o užití těchto stránek a ochraně vašich údajů, aby nedošlo k nejasnostem.

Kdo jsme a kde nás můžete kontaktovat?

Provozovatelem stránek je:

Duel park, s.r.o., Chamrádova 682/28
Kontaktovat nás můžete:

písemně na adrese: Duel park, s.r.o., Chamrádova 682/28
718 00 Ostrava – Kunčičky

Plně respektujeme důvěrný charakter Vašich dat, která vyplňujete na jednotlivých stránkách portálu. Data jsou zabezpečena a chráněna proti zneužití.

Používáme je ke vzájemné komunikaci, ke sdílení a předávání informací a k marketingovým účelům.

Tato data jsou ukládána v databázi a nejsou poskytována třetím stranám.

ZÍSKÁVÁNÍ A ZPRACOVÁVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Když navštívíte naše webové stránky, zaznamenají naše webové servery standardním způsobem IP adresu, která Vám byla přidělená poskytovatelem internetových služeb, webovou stránku, z které nás navštívíte, webové stránky, které u nás navštívíte, a také datum a délku návštěvy.

Osobní údaje se zaznamenají jen tehdy, když nám je poskytnete z vlastní vůle, například v rámci registrace přes webový formulář nebo vyplněním ankety, případně při realizací nějaké objednávky. Postoupení osobních údajů státním zařízením a úřadům následuje jen v rámci závazných právních předpisů.

Registrací na našich stránkách a vyplněním údajů do webového formuláře nám dáváte Váš souhlas dle zákona č. 480/2004 Sb. a umožníte nám zasílat Vám informační a případně i obchodní sdělení, ze kterých se můžete kdykoliv, dle zákonných podmínek, odhlásit a Váš souhlas tak vzít zpět.

Vyplněním formuláře zájemce o informace o „zábava“  souhlasí se zařazením jím vyplněných osobních údajů do databáze provozovatele, jakožto správce, a s jejich následným zpracováním pro marketingové účely a s příjmem obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu. Zároveň zákazník uděluje souhlas s tím, aby mu Duel park, s.r.o. zasílal informace o zábavních akcích, nabídkách, herních turnajích, zábavných akcích a připravovaných nabídkových akcích rodinných či firemních.

MOŽNOST ODHLÁŠENÍ

Chceme Vaše údaje použít k tomu, abychom Vás mohli informovat o našich krocích a službách, případně zjistit Váš názor na ně. Účast na takovýchto akcích je samozřejmě dobrovolná. Pokud byste s nimi nesouhlasili, můžete nám to kdykoliv oznámit a my sjednáme nápravu.

V případě emailové komunikace se z odběru obchodních sdělení můžete kdykoliv odhlásit s pomocí odhlašovacího odkazu uvedeného v patičce každého emailu.
[/av_textblock]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *